مشاوره رایگان

مشاوره رایگان طراحی سایت و سایر خدمات ( بصورت حضوری-تلفنی-تصویری )

مدیکال مارکتینگ برای پزشکان و تجهیزات پزشکی

مدیکال مارکتینگ

مدیکال مارکتینگ چیست؟

مدیکال مارکتینگ شاخه نسبتا جدیدی از مارکتینگ است که به حوزه سلامت می پردازد . انتظاری که از مدیکال مارکتینگ می باشد این است که به فعالان این حوزه این امکان را بدهد تا تغییرات شگرفی در علم پزشکی و تولید دارو ها ایجاد نمایند .

شاید رویکرد اصلی مدیکال مارکتینگ افزایش فروش محصولات پزشکی باشد، اما با ایجاد بازار رقابتی می تواند به افزایش کیفیت محصولات پزشکی کمک شایانی نماید . فعالان استارتاپی و حوزه های دیجیتالی می توانند با همکاری پزشکان و تولید کنندگان محصولات پزشکی سهم عظیمی از بازار جهانی را کسب کنند .

مدیکال مارکتینگ در واقع بکار بردن روشهای علم بازاریابی برای پزشکان و محصولات پزشکی است. این سبک از بازاریابی، تخصصی می باشد و برای آگاه سازی و ارتقا سلامت جامعه با استفاده از روشهای مدرن اصول بازاریابی و استراتژی های دانش محور برای پیشگیری و ارتقا سلامت اقشار مختلف جامعه است. Medical Marketing به ایجاد ارتباطات و انتقال پیامهای عمومی برای جلوگیری و  پیشگیری از بیماری ها و ارتقای سلامت جامعه می باشد. خدمات حفظ سلامت، پیشرفت های پزشکی و خدمات بیمه درمانی از جمله روش های شناخت شده مدیکال مارکتینگ است.

چرا مدیکال مارکتینگ ؟

امروزه بیماران ابتدا به صورت آنلاین به دنبال استفاده از خدمات پزشکی شما هستند تا اینکه حضوری به شما مراجعه کنند. آن ها در جستجویشان ابتدا شما را می‌یابند ؟ تیم تبلیغ ° 360 در تمام مسیر دیجیتال مارکتینگ پزشکی کنار شماست تا هفت روز هفته و بصورت 24 ساعته تخصص‌ و خدماتتان در اختیار بیماران قرار بگیرد. مزایای مدیکال مارکتینگ بطور خلاصه شامل موارد زیر می‌باشد که بصورت تخصصی بررسی خواهیم کرد:

  • مقرون به‌صرفه‌ترین راه برای آشنایی مخاطبان با شما
  • قابل سنجش بودن تمام ابعاد آن
  • نتایج ملموس کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت
  • قابلیت دسترسی سراسری
  • بکارگیری خلاقیت بسیار بالا جهت معرفی

مدیکال مارکتینگ

سرویس های شرکت تبلیغ ° 360 برای مدیکال مارکتینگ 

طراحی و توسع وب سایت

وب سایت‌ مهم‌ترین ابزار در دیجیتال مارکتینگ می باشد و باید به بصورت حرفه‌ای طراحی شوند تا موجب افزایش اعتبار تخصصتان بشود. امروزه تقریبا تمام افراد از اینترنت برای جستجو بهره می برند و  از اطلاعات پزشکی استفاده می کنند و تقریبا اکثر آن ها با توجه به وب سایت شما در رابطه با مرکز درمانی شما قضاوت می‌کنند. شما میتوانید به بخش طراحی سایت پزشکی ما سری بزنید.

مدیریت شبکه‌ اجتماعی

در دنیایی امروزی می توان گفت تقریبا بیشتر افراد، حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی حضور دارند. پس عدم حضور در شبکه های اجتمای به معنای از دست دادن فرصت جذب افرادی که حاضر هستند برای دریافت خدمات شما، هزینه پرداخت کنند. سوشال مدیا مارکتینگ تخصص ماست.

پشتیبانی و تولیدمحتوا

محتوا پادشاه است! این محتواست که به شما این امکان را می‌دهد تا بوسیله آن مخاطبانتان را به سمت خود جذب کنید! پشتیبانی از وب سایت و تولید محتوا گام‌های مهم در پیشبرد یک مدیکال مارکتینگ موفق می باشد که به ما به زودی تجربه خواهید کرد. تولید محتوا ی اختصاصی را با ما تجربه کنید.

مدیکال برندینگ

مهم نیست که در کدام یک از حوزه‌های سلامت فعالیت می‌کنید شما به یک برند قوی نیاز دارید تا به واسطه آن  به انتقال ارزش، اعتبار و تجربه بپردازید. برند سازی در کنار خدمات خلاقانه، وجه تمایز شما از رقیبانتان می باشد و تخصص شما را برای همه آشکار می‌کند . مدیکال برندینگ تبلیغ 360 راه کاری اصولی برای ارتقاء سطح برند شماست.

سئو و بهبود رتبه وب سایت

برای بهتر دیده شدن نیاز به بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا همان سئو دارید. این کار باعث می شود تا در جستجوها ی مربوط جزء نتایج اولیه قرار بگیرید. اهمیت سئو هنگامی نمایان می‌شود که نتایج اول تا سوم بیشترین کلیک‌ها را به خود اختصاص می‌دهند. پس اگر شما در صفحه اول نتایج نباشید شانس پایین تری برای آشنایی مخاطب با خود را دارید .

کمپین تبلیغاتی 360 درجه

آماده تبلیغات همه‌جانبه هستید ؟  فکر می‌کنید زمان آن رسیده که تخصص و خدماتتان را برای همه معرفی کنید ؟ همین حالا ما در تبلیغ ° 360 با استراتژی تبلیغات 360 درجه ای مناسب و با در نظر گفتن سیاست های کسب و کار شما ، آماده کمک به شما هستیم. حتی اگر به دنبال یک تبلیغ کوچک با بازده بالا هستید هم، استراتژی ویژه‌ای برای شما در نظر دارد .

پست های بیشتر

پست های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =