رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی همانطور که از اسمش بر می آید نوعی آگهی تجاری است که از ساختار گزارش روایتی بهره می برد .

شاید شما هم تبلیغات در نشریات یا وب سایت ها داده باشید . ولی از بازخورد ناراضی باشید یا به دنبال رشد سریع تر باشید در این صورت رپورتاژ آگهی دقیقا چیزی است که شما دنبال آن هستید . این نوع تبلیغ رونق قابل توجهی  به کسب و کار شما می بخشد . و به ویژه تاثیر مثبت بسیار زیادی در جذب مشتری برای کسب و کار شما دارد . بادی مطلب کار شده در ریپورتاژ آگهی به شکلی باشد که هم انسجام مطلبی و تبلیغی داشته باشد و همزمان ظاهره تبلیغ زده ای نداشته باشد . بیان واقعیت و ویژگی ها و نکات مثبت کسب و کار شما نسبت به بقیه از ویژگی های متنی ریپورتاژ آگهی می باشد . تیم تبلیغ 360 با حضور کارشناسان آشنا و توانمند محتوای شما را به گونه ای تنظیم می نمایید که هم دارای انسجام و جذابیت باشد هم اینکه بتواند ارتباط مناسبی با مخاطب برقرار کند .

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی؛ معامله‌ ای برد برد

تبلیغات از نوع رپرتاژ آگهی، مزایای منحصر به‌ فردی برای خوانندهگان و آگهی‌ دهندگان دارد.

اغلب مردم از مشاهده رپورتاژ آگهی‌ در رسانه‌ها لذت می‌برند. مشتریان بالقوه  ریپورتاژ آگهی را به چشمِ «اخبار قابل استفاده» نگاه می‌کنند که حاوی اطلاعات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در خصوص خرید هر آنچه به آن نیاز دارند ، برایشان مهیا می‌کند . یک رپرتاژ آگهی خوب می تواند، اطلاعات را در قالبی جذاب و گیرای بیشتر نسبت به تبلیغات معمولی ارائه می‌دهد. رپرتاژ آگهی‌ها در نظر خوانندگان سرگرم‌ کننده و مفید می باشد . برای آگهی‌دهنده‌ها نیز ابزاری قدرتمند به حساب می‌آید . آگهی ‌دهندگان می توانند با استفاده از رپرتاژ آگهی «چهره» ‌ای تازه به کسب‌و‌کارشان ببخشند، و خودتان را نسبت به رقبانتان متمایز کنید. انسانها موجوداتی بشدت اجتماعی هستن؛ ما معمولا ترجیح می دهیم تا به جای سروکار داشتن با یک شرکت با آدم های دیگر تعامل کنیم . رپرتاژ آگهی این شرایط را به شما می‌دهد تا با معرفی نیروی انسانی و یا روایت داستان کسب ‌و کار خود امکان چنین تعاملی را فراهم نمایید .

ویژگی های یک رپورتاژ آگهی

چهره ای برای کسب و کار ایجاد کند

معمولا داستان‌هایی که درباره‌ اشخاص باشد، ارتباط بهتری با مخاطب برقرار می کند نسبت به داستان‌هایی‌ که درباره‌ی تشکیلاتتان و یا سازمان‌تان باشد. به داستان‌هایی درباره‌ ی خودتان که صاحب کسب و کار هستین پرداختن یا ، درباره‌ ی خانوادتان ، کارکنانتان و مشتریانتان می تواند جذابیت بیشتری برای مخاطبان داشته باشد. باید حد الامکان از تصاویری کسانی که درباره‌ی آنها ریپورتاژ آگهی می باشد به متن اضافه شود .

نوشتن مطالب جذاب از دید مخاطبان

مطلبی درباره‌ ی اینکه چطور کسب‌وکارتان به مشتریانتان کمک کرده‌ است ، تا کارشان را به‌طور خاصی ، متفاوت و خوب انجام بدهند. این روش یکی از موثر ترین ساختارها برای نمایش تصدیق مشتریان است .

رپورتاژ آگهی گیرا و جذاب باشد

باید در ریپورتاژ آگهی از زبان ساده استفاده شود . حدالامکان از به کار بردن جملات و پاراگراف‌های طولانی پرهیز شود . حتما از تیترهای قدرتمند استفاده شود . مطمئن بشوید برای هر عکس توضیحاتی نوشته‌ شده است . تجربه نشان داده است که افرادی که حتی علاقه ای به خواندن مقالات ندارند، سرتیترها و توضیحات عکس‌ها را مطالعه می‌کنند .

پایان خوش رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ آگهی مستلزم تلاش و زحمات زیادی می باشد . درک دقیق و نثر روان نیازمند وجود افرادی با آشنایی در این زمینه می باشد . حفظ رسالت ریپورتاژ آگهی برای جلب رضایت و اطینان مخاطب مهم بوده و باید رعایت شود . انجام یک ریپورتاژ آگهی تا حصول نتیجه یک پرسه حرفه ای و نیازمند افرادی جهت مشاوره می باشد . تبلیغ 360 با داشتن سابقه و کمک به چندین کسب و کار با تولید ریپورتاژ آگهی های جذاب و موثر در جذب مخاطبان به سمت کسب و کارها ، همواره برای همراهی با شما و صاحبین کسب و کار آماده می باشد .

تماس با تبلیغ 360

مشاوره درج رپورتاژ آگهی

شما جهت درج رپورتاژ آگهی با رعایت تمامی اصول و قواعد نیاز به یک همراه قوی دارید. ما در تیم تبلیغ 360 با سالیا تجربه در درج رپورتاژ آگهی های موفق در کنار شماییم تا بهترین نتیجه را بدست آورید. جهت مشاوره با مشاوران ما میتوانید از طریق شماره تماس با ما در ارتباط باشید.