مدل مارکتینگ استفاده از بازیگر در تبلیغات

مدل مارکتینگ در واقع نام گذاری برای تعریف استفاده بازیگر در تبلیغات است . وجود بازیگر در تبلیغات یا همان مدل مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب و پذیرش کالا یا محصولات از سمت مشتری را دارد . می توان گفت این روش به خاطر اثر بخشی بالایش و محبوبیت زیادش می باشد که در نزد کسب و کار ها به یک استراتژی تبلیغاتی تبدیل گشته است . کسب و کار های زیادی با صرف هزینه اقدام به تولید تیزر ، کلیپ ، بنر یا پستر تبلیغاتی با حضور بازیگر می کنند . با وجود امکان به کارگیری بازیگر معرف و یا چهره های شناخته شده توصیه تیم تبلیغ 360 استفاده همیشگی از چهره ها نمی باشد . با توجه به محتوا و نیاز های تبلیغات آماده شده بعضی وقت ها استفاده از چره های نا آشنا باعث باور پذیرتر بودن تبلیغ می شود .تیم تبلیغ 360 با توجه به کسب و کار شما و بودجه در نظر گرفته شده اقدام به ساخت تبلیغات با بازیگر یا مدل مارکتینگ برای شما می کند . ما همواره با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته در تلاش برای کسب حداکثری رضایت شما هستیم و تا حصول نتیجه در کنار شماییم .

مدل مارکتینگ

چرا مدل مارکتینگ

شاید اگر بخواهیم دلیل بیاوریم هیچ وقت دلایل استفاده از بازیگری در تبلیغات تموم نشود . میزان تاثیر پذیری بالا و باور پذیر بودن برای مخاطب از مهم ترین دلایل استفاده بازیگر در تبلیغات می باشد . شما برای بیان ویژگی ها یا شرایط کالا یا خدمات ارائه شده کسب و کارتان راه های مختلف زیادی دارید اما استفاده از بازیگر می تواند مسیر را برای شما کوتاه کند . در مدل مارکتینگ اصلی که نباید فراموش بشود رعایت صداقت و بیان واقعی از محصول باید باشد تا حداکثر تاثیر مثبت را داشته باشد .

مدل مارکتینگ

انواع تبلیغات مدل مارکتینگ

مدل مارکتینگ در کلیت تفاوتی ندارد اما در استفاده و نوع برکار گیری بازیگر متفاوت می باشند .

بازیگران یا چهره های مشهور

استفاده از این بازیگران در تبلیغ برای ایجاد حداکثر حس همزاد پنداری و تا حدودی استفاده از چهره فرد می باشد تا با جایگاهی که در جامعه دارد موفقیت محصول را تضمین نمایید . این انتخاب با توجه به میزان محبوبیت فرد می تواند هزینه های متفاوت زیادی در بر داشته باشد .

بازیگران یا چهره ای غیر آشنا

استفاده از این بازیگران بیشتر برای محصولاتی مورد استفاده است که احساس نزدیکی بیشتر و باور پذیری عموم را بخواهیم بالاتر ببریم و خروجی کار مورد قبول باشد . این روش هزینه های به مراتب پایین تر از رو بالا می باشد .

بازیگران انیمیشنی ( طراحی شده )

شما می توانید با اضافه کردن انیمیشن به دنیایی واقعی از بازیگرانی که توسط انیماتور طراحی شده و گوینده ماهر سخن بگویید . امکان اضافه کردن طنز بیشتر یا صدایی گیرا تر می تواند یک روش موثر باشد .

تخمین هزینه و ثبت موشن گرافیک

0$

انتخاب نوع موشن

مرحله بعد

زمان موشن گرافیک را تعیین کنید


مرحله بعد

زمان ویدیو موشن را تعیین کنید


مرحله بعد

زمان استاپ موشن را تعیین کنید


مرحله بعد

نوع تصویر سازی

گوینده موشن خود را انتخاب کنید

مرحله بعد

طراحی کارکتر اختصاصی

مرحله بعد

استفاده از بازیگر

در صورتی که نیاز به بازیگر ندارید به مرحله بعد بروید

مرحله بعد

زمان اینفو موشن را تعیین کنید


مرحله بعد

زمان لوگو موشن را تعیین کنید

مرحله بعد

برآورد هزینه نهایی

قیمت بر حسب تومان

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع

ثبت سفارش

مدل مارکتینگ

همواره داشتن راهی برای موفقیت کسب و کار مهم می باشد استفاده از مدل مارکتینگ این فرصت رو به کسب کارتان می دهد تا مخاطبان را با محصولات یا خدماتتان بیشتر آشنا کنید و در بعضی موارد ذهن مخاطب در گیر شده و به دنبال برند شما می آید . در دنیایی امروز استفاده از مسیر های با بازدهی بیشتر و نتیجه بخشی قابل قبول بجای امتحان مسیر های جدید بدون اطمینان از نتیجه شاید منطقی تر به نظر بیایید . تیم تبلغ 360 با بهرمندی از کادری مجرب و متخصص و داشتن نگاهی باز همواره در پیدا کردن یا باز آفرینی راه های برای موفقیت حداکثری کسب وکار شما می باشد . ما در تلاش برای ایجاد یک خاطره خوش همراهی ، با کسب موفقیت شما هستیم و سر لوحه کارمان جلب حداکثری رضایت مشتری است . جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاور رایگان با مشاورین ما در ارتبط باشید.

تماس با تبلیغ 360