خدمات انعطاف پذیر ، قیمت گذاری شفاف

خدمات برندینگ با انتخاب بهترین پلن متناسب با کسب و کار شما

پشتیبانی 7/365

پشتیبانی آنلاین به صورت رایگان از تمامی خدمات طی هفت روز هفته و 365 روز سال

ارائه گزارش دقیق

ارائه گزارش های ماهانه از روند انجام پروژه و کمپین

تضمین خدمات

خدمات ارائه شده توسط تبلیغ °360 به صورت تضمین رضایت مشتری میباشد

تعرفه خدمات برندینگ و دیجیتال مارکتینگ

خدمات برندینگ تبلیغ 360 شامل تمامی نیازهای دیجتال مارکتینگ و برندینگ شماست. در ادامه میتوانید تعرفه ی خدمات ما را مشاهده نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال با پشتیبانان ما در تماس باشید.

خدمات بهینه سازی سئو

خدمات تولید محتوای ویدئویی و تصویری

خدمات تولید محتوای متنی

خدمات طراحی سایت

خدمات مدیریت اینستاگرام

موفقیت ما به موفقیت شما گره خورده

مشتریان امروز با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند ، این بدان معناست که آنها انتظارات کاملاً جدیدی از ارائه خدمات دارند. برای برآورده کردن این انتظارات افزایش یافته ما با بکارگیری تیم پشتیبانی قوی توانسته ایم مشتریانمان را در ارائه بهتر خدمات همراهی کنیم.

سوالات متداول خدمات برندینگ

برندینگ یعنی دادن فرصت و دلیل  به مشتری برای انتخاب برند شما در  میان تمامی برند های رغیب.

شرکت برندسازی با ایجاد فرآیندی منظم و بکارگیری تخصص و تجربه در راستای ایجاد آگاهی از برند و گسترش وفاداری مشتریان کسب و کار شما ، قدم بر می دارد. این فرایند، نیازمند هماهنگی و تصمیم و سرمایه گذاری در آینده توسط شرکت برندسازی شما است. 

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یک فرآیند کلی برای دست یابی به اهداف بازاریابی از طریق پلتفرم ها و ابزارهای دیجیتال است. این اهداف میتواند دست یابی به مشتریان و مخاطبان بیشتر و همچنین شناسایی برند باشد.

ما در ابتدا تحلیل دقیقی از کسب و کار شما بدست می آوریم. سپس با توجه به میزان بودجه ای که دارید اقدام به تولید محتوای تبلیغاتی و درج آن در پیج هایی که امکان بازخورد بهتر و بیشتری برای شما دارد ، میکنیم .تولید محتوا به روش های مختلفی همچون ، گرافیکی و تصویری ، عکاسی ، فیلمبرداری توسط تیم تبلیغ 360 ، موشن گرافی و انیمیشن و موشن ویدئو و بازیگر انجام میگیرد. یکی از شاخصه های تبلیغات اینستاگرام توسط تیم تبلیغ 360 بکار گیری از متخصصین اینستاگرام مارکتینگ برای بهینه کردن تبلیغات شما در فضای اینستاگرام است. استراتژی ورود قطعی به اکسپلور نیز یکی دیگر از خدماتی است که ما آن را ارائه میدهیم.

ما در تبلیغ 360 با بکارگیری پشتیبانان مجرب و با تجربه شما را در ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع نیازهایتان همراهی می کنیم. پشتیبانی ما به صورت 24/7 برای همراهانمان میباشد.

اینستاگرام
کاربران این شبکه اجتماعی افراد بین ۱۴ الی ۴۵ سال هستند، که اکثرا اینستاگرام خود را روزانه بیش از سه بار بررسی می کنند .
اکثر افرادی که در این نوع شبکه اجتماعی فعالیت حرفه ای دارند میانگین بین ۱۸ تا ۲۹ سال سن دارند به طور کلی اگر برای شما مقدور باشد که از محصولات و خدمات خود تصویر بگیرید اینستاگرام پیشنهادی بسیار هدفمند می باشد.
فیسبوک
۶۰ در صد مخاطبین فیسبوک حداقل روزانه ۱ بار از فیسبوک استفاده می کنند، در صورت تولید محتوای هوشمندانه و شناسایی صحیح بازار هدف با فیسبوک میتوان موفقیت زیادی کسب کرد .
توییتر
توییتر بهترین ابزار برای روابط عمومی آنلاین می باشد
لینکدین
در لینکدین موقعیتی برای نمایان شدن افراد خبره و متخصص ایجاد می گردد. این پلتفرم به اندازه فیسبوک، اینستاگرام و توییتر اجتماعی نیست .

انجام تبلیغات صرفا هزینه کردن بر روی یک پلتفرم تبلیغاتی به صورت کورکورانه نیست. انجام تبلیغات در فضای آنلاین امروزه نیاز به داشتن برنامه و استراتژی مشخص میباشد. هر پلتفرمی ، برای دستیابی ، به یکی از اهداف بازاریابی دیجیتال است. بنابراین دانش تخصصی و تجربه  در بحث تبلیغات دیجیتال حرف اول را میزند. با متخصصین تبلیغ 360 در تماس باشید.

امروزه بر هیچکسی دیگر پوشیده نیست که تمامی کسب و کارها به سمت فضای دیجیتال در حرکت هستند. اگر میخواهید از قافله عقب نمانید امروز هم برای شروع دیر است. طراحی وب سایت یعنی ایجاد پایگاه دیجیتال کسب و کارتان بر پهنای اینترنت. پایگاهی که موجب شناسایی کسب و کار شما توسط طیف وسیع تری از مخاطبین و مشتریان جدید خواهد شد. بنابراین این نیاز بر هر کسب و کاری احساس میشود. طراحی وب سایت شروع مسیر دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما به صورت جدی تری است.