عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به شاخه های از عکاسی که با اهداف تجاری هستن اطلاق می شود . به عبارتی هر عکاسی که با هدف فروش کالا یا خدمات باشد عکاسی صنعتی می گوییم . عکاسی صنعتی دارای زیر شاخه های زیادی می باشد . عکاسی صنعتی نیازمند عکس برداری حرفه ای و با کیفیت می باشد و خلاقیت در این شاخه کلا حرف اول را می زند . تیم تبلیغ 360 معتقد براین است که یک عکس با رعایت قوانین و ساختارهای عکاسی صنعتی می تواند بیانگر هزاران حرف باشد . عکس های صنعتی را می توان بر روی بیلیورد ها ، کاتالوگ ها ، وب سایت ها و مجله ها دید . ما در تبلیغ 360 با تمام توان و امکانات موجود در تلاش برای تعیین استاندارد های به مراتب بالا هستیم تا شما عزیزان بعد از همکاری با ما بیشترین میزان رضایت را احساس نمایید .

انواع عکاسی صنعتی

همانطور که در بالا گفته شد عکاسی صنعتی دارای زیر شاخه های گسترده ای می باشد که با توجه به نیاز کسب کار شما یکی از این شاخه ها برای موفقیت شما نتخاب شده و تبلیغات شما بر اثاث خروجی که می خواهید صورت می پذیرد .

عکاسی تبلیغاتی

یکی از محبوب ترین زیر شاخه های عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی می باشد . سوژه های هدف در این سبک از عکاسی کالا، خدمات ، برند یا حتی شخص می تواند باشد . خروجی این شاخه به صورت چاپی بروی مجلات ، بروشور ها ، بیلبوردها و حتی تلویزیون می باشد . هدف اصلی این شاخه ترغیب مخاطبان به خرید یا دنبال کردن کسب و کار شماست .

عکاسی صنعتی

عکاسی معماری و نمای داخلی

عکاسی معماری و نمای داخلی شامل هر گونه عکس از ساختمان ها ، بناها و نمای داخلی یک خانه یا رستوران یا فضاهای مشابه می باشد . عکاسان برای ثبت عکس با کیفیت و جذاب اقدام به استفاده از ابزار های نورپردازی و زوایای متفاوت یک نمایی جذاب را در تصویر دوربین ثبت می کنند . این مدل عکاسی بیشتر برای تالار ها ، رستوران ها اپارتمان ها برای مشاورین املاک و موارد مشابه متعدد دیگر استفاده می شود .

عکاسی ماشین

با توجه به اشتیاق شدید بعضی افراد به ماشین ، کارخانجات تولیدی یا دلالها اقدام به استخدام عکاسانی حرفه ای و آشنا با زوایای عکاسی خودرو را استخدام می کنند تا محصول خود را به نمایش بگذارند . درصورت عکاسی خوب و دید حرفه ای عکاس می توان با تقاضای بالای برای محصول متصور بود . در این سبک از عکاسی نمایش جزیات و همچنین ویژگی های ممتاز و جدید محصول از اهمیت برخوردار است .

عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی

عکاسی غذا

صنعت غذا یک صنعت محبوب و دارای طیف گسترده ای مخاطب به فعل می باشد . عکاسی غذا یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین شاخه از عکاسی صنعتی می باشد . عکاسی غذا با توجه به گسترش نیاز در دهه های اخیر با رشد بالای مواجه گشته است . عکاسی از غذا و منو ها به شکلی که حس نیاز به امتحان را مخاطب ترغیب نماید از نیازهای و خروجی های لازم این شاخه می باشد .

عکاسی محصول

در یک شرکت عکاسی از محصول به شکل جدی باید پیگیری شود . از طریق تصاویر عالی که از محصولات خود به ثبت می رسانید می توانید به بهترین شکل کالا را به مشتریان معرفی نمایید . نتایج عکاسی خوب از محصول معرفی بهتر و شانس بیشتر فروش رو می توان نام برد که دلیل اصلی تبلیغ کردن نیز می باشد .

تماس با تبلیغ 360

عکاسی صنعتی با تیم ما

در دنیایی مدرن امروز و ظهور دستگاه های با قابلت همزمان چند کار این احساس به وجود می آید که ما از پس همه موارد بر می آییم و عکاسی یکی از موارد می باشد . عکاسی به دور از اینکه یک شاخه از هنر می باشد و هنر دارای خلاقیت نبوغ و دیده متفاوت است . نیازمند تجهیزات و امکانات پیچیده و پیشرفته ای نیز می باشد . تبلیغ 360 با بهره جستن از تیمی متخصص و تدوین استاندارد های بالا برای عکاسی صنعتی و داشتن بروز ترین تجهیزات مورد نیاز برای رفع نیاز های شما در کنار شما برای انجام هرچه بهتر عکاسی صنعتی می باشد .

 برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره از چگونگی اجرای ایده های ما برای کسب و کارتان حتما با ما در تماس باشید .