تبلیغات در تلگرام به دست متخصصین

تبلیغات در تلگرام به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران میتواند یکی از راهکارهای مارکتینگ باشد. تبلیغات در تلگرام بی شک بدون داشتن دانش کافی نتیجه ی دلخواه شما را رقم نخواهد زد. بررسی و آنلایز در کنار ایجاد هدف برای نشر پست های منظم و سلسله وار میتواند بازخورد بهتری برای تبلیغات در تلگرام داشته باشد. ما با بهره گیری از دانش و تجربه ی متخصصین مان سعی در بهینه سازی و هدفمند کردن تبلیغات تلگرامی شما می کنیم تا جایی که علاوه بر شناسایی بستر مناسب نشر در تلگرام بتوانیم رفته رفته تبلیغات گسترده تلگرامی را کالیبره کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

تبلیغات تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام چیست ؟

روش تبلیغات گسترده تلگرام ، انتشار تبلیغ کسب‌ و کار شما به صورت منسجم و برنامه ریزی شده در چندین کانال تلگرامی که بازدیدکننده زیادی دارند می باشد. حال شما به عنوان صاحب کسب و کار می‌توانید انتخاب نمایید که پست تبلیغات تلگرام شما در آخرین پست باشد یا یک پست آزاد و شما این تصمیم را می توانید با توجه به تعداد بازدیدی که از پست تبلیغاتی صورت می‌گیرد انتخاب کنید. که با توجه به نوع درخواست باید مبلغی بابت انتشار پرداخت نمایید. این سبک از تبلیغات از جمله تبلیغات به صرفه به شمار می آید. چنان چه کسب و کاری بخواهد کانال پربازدیدی را برای مدتی کوتاه رزرو نماید ، باید تمام هزینه تبلیغاتی کانال را کامل پرداخت کنید ؛ اما با استفاده از روش تبلیغات گسترده تلگرامی می‌تواند در همان کانال با مبلغی به مراتب کمتر به این هدف دست پیدا کند .

یک نکته مهم در Telegram Advertising این می باشد که کسب و کار به‌راحتی می‌تواند انتخاب نماید که تبلیغات در چه کانال‌هایی باشد. کانال های همسوی کسب و کار و یا کانال‌هایی مانند کانال های سرگرمی که بازدیدکننده زیادی دارند. معمولاً دسته بندی کانال ها با توجه به نوع فعالیتشان صورت می پذیرد ، پس هر کانال با توجه به محتوای تولیدی ، مخاطبین خاص خودش را دارد. معمولاً محتوای  کانال ها شامل هنر و ادبیات، فناوری، علمی، اطلاعات عمومی، اپلیکیشن، اجتماعی و سیاسی، مذهبی، خبری، شعر، تکست، زناشویی، پزشکی و سلامت، ورزشی و تناسب‌اندام، خانواده، طنز و سرگرمی، داستان، فیلم و موزیک، فرهنگی، تاریخی، زبان خارجه، گردشگری و … است. توجه به این نکته که هرکدام از این کانال های تلگرام، مخاطبینی دارند که به همین محتوا علاقمند هستند، مهم می باشد .

تبلیغات تلگرام

روش انجام تبلیغات تلگرام

معمولاً تبلیغات تلگرام در زمانبندی و قالب خاصی انجام می‌شود. تلگرام در حال حاضر حدود 40 میلیون کاربر ایرانی دارد به همین دلیل هر کسب و کار ایرانی می‌تواند با انتشار یک تبلیغ  متناسب با نیاز های خود در تلگرام اقدام نماید . برای تبلیغات گسترده در تلگرام  در گام نخست فرد باید محتوایی را که می‌خواهد منتشر شود را سفارش دهد و بعد از طراحی و تأیید شدن طرح توسط شرکت تبلیغاتی منتشر می شود. در مرحله بعد با توجه به تعرفه‌های  موجود، کسب و کار بسته مناسب را انتخاب می نماید.

برآورد هزینه و ثبت سفارش تبلیغات

GET STARTED

0$

باتشکر ، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

نوع خدمات تبلیغات را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

تنظیمات گوگل ادوردز

جهت تعیین میزان بودجه کمپین به موارد زیر توجه نمایید :

میزان ورود کاربر:

متوسط ورود تا 50 دلار 1000 کاربر و حداکثر ورود 5000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 100 دلار 2000 کاربر و حداکثر ورود 10000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 200 دلار 4000 کاربر و حداکثر ورود 20000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 500 دلار 10000 کاربر و حداکثر ورود 50000 کاربر میباشد.

هزینه هر کلیک حداقل یک سنت می باشد.

تمامی تبلیغات در موبایل نمایش داده خواهند شد.

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کلمه کلیدی

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات بنری
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

نوع تبلیغات کلیکی را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات تلگرامیشما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

تنظیمات تبلیغات پیامکی


شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات همسان
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات پوش نوتیفیکیشن
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

نوع تولید محتوا برای تبلیغات اینستاگرام را مشخص کنید

در صورتی که نیازی به تولید محتوا ندارید و محتوای آماده دارید به مرحله بعد بروید.
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

گستره تبلیغات را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

برآورد هزینه نهایی

هزینه به تومان میباشد :

Summary

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

ثبت سفارش

مزایای تبلیغات در تلگرام توسط ما

مزایای زیادی را می توان برای تبلیغات گسترده تلگرامی متصور شد که در ذیل به تعدادی از آنها می پر دازیم:

  • کسب و کار ها با مشاوره ای که از شرکت تبلیغ 360 دریافت می کنند از هدر رفت بودجه به کانال هایی که تبلیغاتشان بازخورد مناسب سیاست هایشان را نداشته باشد جلو گیری میکنند ، پس می توان گفت تبلیغاتشان هدفمندتر خواهد بود و با View واقعی، خود را به مخاطبان معرفی می کنند.
  • شرکت تبلیغ 360 درجه خود را موظف می داند که یک گزارش کامل از بازدیدها را در اختیار کسب و کار سفارش دهنده قرار دهد .
  • شرکت ما  تبلیغات کسب و کار شما را در کانال هایی با محتوای مرتبط شما انجام می دهد تا تبلیغی که انجام می شود در معرض دید مخاطبین علاقمند به حوضه فعالیت کسب‌وکار شما قرار بگیرد .
  • تبلیغات گسترده به نسبت سایر روش های تبلیغاتی دیگر هزینه کمتری دارد .

اصطلاحات در تبلیغات تلگرام

به هنگام مراجع یا ثبت سفارش تبلیغات بهتر است با اصطلاحات در تبلیغات گسترده بیشتر آشنا باشیم. در ادامه تعدادی از اصطلاحت رایج در تبلیغات گسترده تلگرام را به شما توضیح خواهیم داد .

بنر

به پست‌هایی که یک عکس یا ویدیو به همراه متن هستند، بنر گفته می‌شود. بنر باید دقیق و توسط افراد ماهر طراحی شود تا در نمایش از طریق وسایل ارتباطی مختلف مانند تبلت و تلفن همراه با کیفیتی یکسان قابل‌مشاهده باشد. در این فرایند باید به یک سری نکات توجه نمایید از قبیل بنر ها به شکلی جذاب طراحی شوند تا مخاطب با آن ارتباط برقرار کند. به‌عنوان‌مثال استفاده از رنگ‌های شارپ معمولاً بازخورد بهتری دارد. اگر تبلیغات شما اصولی و جذاب از دید مخاطب باشد قطعا مشتریان بیشتری جذب خواهید نمود .

Ads mobile phone text

ریپ

متن‌های فاقد هرگونه تصویر یا ویدئو را ریپ گفته می‌شود. در این سبک از تبلیغات بیشترین تمرکز بر روی متن است تا بتواند مخاطب را جذب کند .

دان

اصطلاح دان به ادمین های تلگرامی در گروه های تبلیغاتی گفته می‌شود که می‌تواند در تبلیغات گسترده تلگرام شرکت نماید .

ریشات

بعد از اتمام زمان تبلیغ ، ادمین کانال تلگرام اقدام به حذف تبلیغ از قسمت های بالاتر کانال کرده و در انتها دوباره نشر می دهد به این عمل ریشات می گویند

شات

بعدازاینکه مدت‌زمان تبلیغ تمام شد، ادمین کانال تلگرام از پست تبلیغاتی که در هر گروهی قرار داده است اسکرین شات می‌گیرد و به گروهایی که برای همین امر ساخته ‌شده‌اند می‌فرستد .

انواع پست ها در تبلیغات گسترده تلگرام

بعدازانتخاب نوع تبلیغ تلگرامی مورد نظر خود ، باید مشخص نماید که قصد دارید پست شما از چه روشی منتشر شود. در ادامه به انواع پست‌ها در تبلیغات گسترده می‌پردازیم.

در تبلیغات گسترده پست آخر یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است. در این روش برای یک مدت زمان مشخص، پست تبلیغاتی در بخش آخرین پست تلگرامی قرار می‌گیرد. معمولاً مدت زمان قرار دادن این پست ها بین ساعت 10 شب تا 10 صبح است. به دلیل اینکه این پست ها نسبت به پست های دیگر بازدید بیشتری دارند، البته باید در نظر داشته باشید که پارامترهای زیادی مانند مرتبط بودن پست با موضوع کانال و جذاب بودن بنر یا ریپ در افزایش بازدید پست ها تأثیرگذار است.

 پست ویژه به این صورت است که جایگاه آن از قبل مشخص می‌شود. به‌عنوان مثال پنجمین پست، به تبلیغ کسب و کار شما تعلق خواهد داشت و مخاطب می‌تواند در بین تبلیغات دیگر تبلیغ شما را نیز مشاهده نماید؛ البته برای اینکه این پست به‌صورت ویژه منتشر شود از پست‌هایی با درجه پایین تر استفاده می‌شود که مخاطب توجه ویژه ای به این پست داشته باشد.

همان‌طور که از نام آن مشخص است، این پست به‌ صورت آزاد در هر زمان و هر قسمتی از کانال قرار می‌گیرد.

تماس با تبلیغ 360

فرآیند کلی تبلیغات گسترده تلگرامی در تبلیغ 360

فرایند این روش تبلیغاتی به این صورت است که بعد از سفارش کسب و کار برای تبلیغات در شبکه اجتماعی تلگرام شرکت تبلیغ 360 درجه با سیاست های کلی مشخص و نیاز های شما اقدام به تولید محتوا کرده و با تایید شما تبلیغ را در چند کانال پر بازدید که با توجه به نوع کسب و کار شما انتخاب شده اند و با اطلاعاتی از جمله ساعت مناسب نشر تبلیغات تلگرام شما به  صورت همزمان اقدام می نماید . در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه تبلیغات تلگرام میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.