تبلیغات پیامکی

احتمالا برای شما پیش آمده تبلیغات پیامکی دریافت کنید و با توجه به محتوای تکراری با خود بگویید این روش رو اعصاب ترین روش تبلیغات است ، اما بعد یک تبلیغات پیامکی دیگر دریافت کنید اما اینبار نه تنها روی اعصابتان نیست بلکه پیامک رو خوانده و روی لینک که داشته کلیک کرده اید .

خوب با اطلاعات بالا مشخص است که پیامک تبلیغاتی به خودی خود مشکلی ندارد بلکه نحوه استفاده و سیایت های اجرای است که تفاوت هارا رقم می زند ، تیم تبلیغ 360 با استفاده از کادری مجرب برای کسب وکار شما اقدام به راه اندازی کمپین های پیامک تبلیغاتی می نماید ، که از نظر تولید محتوا به خاطر آشنایی با قدرت های این سرویس و نیاز های جامعه و ساختار های جامعه شناسی با تولید متن های خاص و جذاب به کسب و کار شما کمک می کند تا با دریافت بیشترین بازخورد های ممکن و کسب لبخند رضایت از مخاطبان را از تبلیغات پیامکی خود داشته باشید . 

تبلیغات پیامکی

پیامک تبلیغاتی چیست ؟

تبلیغی که با ارسال یک پیامک یا SMS برای معرفی محصول ، برند ، شرکت یا خدماتتان به افراد ارسال نمایید   را پیامک تبلیغاتی می گویند .

کسب و کارها همیشه به دنبال راه حل تبلیغاتی مناسبی هستند. که شامل ویژگی هایی مثل هزینه پایین و بازخورد بالا باشد. که برایشان جذب مخاطبان بیشتر را به همراه داشته باشد. هستن و از آنجایی که دردسترس ترین دستگاه ، موبایل است که دارای ضریب نفوذ بالای در میان افراد جامعه می باشد به علاوه این که کاربرا ساعات زیادی رو صرف چک کردن گوشی می کنند .  در این شرایط بهترین روش تبلغات ، پیامک تبلیغاتی به نظر می آید ، از همین رو کسب و کارهای زیادی روی به استفاده از پیامک تبلیغاتی آورده اند.

با توجه به استفاده بدون سیاست مشخص و برنامه ای منظم شروع به بمب باران مخاطبان کردند و نتوانستن نتیجه مناسبی کسب کنند و این دقیقا تفاوت برای کسب و کار های که مشاورینی در این کمپین ها دارند ایجاد می کند تیم تبلیغ 360 همواره با رعایت الگوریتم های مخاطب پسند و محتوای خلاقانه در تلاش خواهد بود تا بازخورد های مثبت فروان دور از تصورتان را از کمپین پیام تبلیغاتی در یافت نمایید .

تبلیغات پیامکی

اهم مزیت های تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی مثل سایر روش های تبلیغاتی دارای ویژگی ها مهم و بعضا منحصر به فردی می باشد که در ادامه با اشاره به اهم آنان برای آشنایی بیشتر با تبیلغات پیامکی می پردازیم .

ارسال فوری

تیم تبلیغ 360 با همراهی کسب و کار شما در کمپین تبلیغات پیامکی ، محتوای متنی جذاب ، خاص ویا با توجه به نیاز شما چندین متن متفاوت ایجاد کرده و با توجه به امکانات این بستر اقدام به ارسال و در کسری از ثانیه به دست مخاطب رسیده که با توجه به سرعت بالا و امکان تنوع متنی و جذابیت های جانبی می توان تبلیغات پیامکی را زمره سریع ترین های کمپین تبلیغاتی باشد .

نرخ تبدیل بالا

اگر یک کمپین پیامک تبلیغاتی به درستی اجرا شود و با توجه به بالاترین میزان واکنش کاربران موبایل به پیامک ها می توان گفت شما شاهد بالاترین نرخ تبدیل خواهید بود . توجه داشته باشید نرخ تبدیل بیشتر بر روی مشتریان فعلی می باشد و نه مشتری های جدید یا بالقوه به طور مثال شما پیامکی با موضوع موجود شدن یا تولید محصولی به مشتریان خود اطلاع می دهید تا در صورت تمایل اقدام به خرید نمایند .

دوستدار محیط زیست

یکی از ویژگی های پیامک تبلیغاتی در مقایسه با تبلیغات کاغذی و یا محیطی را می توان کم ضرر بودنش برای محیط زیست برشمرد ، که نیازی به تخریب ، قطع درختان و یا تغییر چهره محیط زیستمان را ندارد . تبلیغات پیامکی می تواند روش جایگزین مناسبی برای حفظ محیط زیستمان باشد .

ارتباط مستقیم با مخاطب

تصور زندگی بدون گوشی همراه در دنیایی امروز تقریبا غیرقابل تصور است . همه ما تمام مدت گوشی هایمان همراهمان هست و می توان گفت هفت روز هفته بیست و چهارساعت ما توجه مان به گوشی است . خوب چه روشی تبلیغی می تواند مثل تبلیغ پیامکی اینقدر در دسترس باشد و مخاطبان احساس نزدیکی و ارتباط راحت را داشته باشن .

قابلیت پیگیری تبلغات پیامکی

میزان اثر بخشی یک کمپین را با توجه به بازخوردها و قابلیت پیگیری هایش می توان سنجید ، صرفا دریافت تایید دریافت پیامک هم شاخص دقیقی برای سنجش اثربخشی نیست تیم تبلیغ 360 با استفاده از روش های هوشمندانه و به روز به همراه ریز گزارش ها اقدام به تحلیل کمپین تبلیغاتی می نماید . شما با دریافت این گزارش ها و بازخورد ها میزان اثر بخشی کمپین پیامک تبلیغاتی خود را می توانید به خوبی بسنجید .

برآورد هزینه و ثبت سفارش تبلیغات

GET STARTED

0$

باتشکر ، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

نوع خدمات تبلیغات را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

تنظیمات گوگل ادوردز

جهت تعیین میزان بودجه کمپین به موارد زیر توجه نمایید :

میزان ورود کاربر:

متوسط ورود تا 50 دلار 1000 کاربر و حداکثر ورود 5000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 100 دلار 2000 کاربر و حداکثر ورود 10000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 200 دلار 4000 کاربر و حداکثر ورود 20000 کاربر میباشد.

متوسط ورود تا 500 دلار 10000 کاربر و حداکثر ورود 50000 کاربر میباشد.

هزینه هر کلیک حداقل یک سنت می باشد.

تمامی تبلیغات در موبایل نمایش داده خواهند شد.

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کلمه کلیدی

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات بنری
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

نوع تبلیغات کلیکی را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات تلگرامیشما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

تنظیمات تبلیغات پیامکی


شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات همسان
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

کمپین تبلیغات پوش نوتیفیکیشن
تعداد کلیک در روز را انتخاب کنید
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

نوع تولید محتوا برای تبلیغات اینستاگرام را مشخص کنید

در صورتی که نیازی به تولید محتوا ندارید و محتوای آماده دارید به مرحله بعد بروید.
شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

گستره تبلیغات را انتخاب کنید

شما باید یک مورد را انتخاب کنید

مرحله بعدی

برآورد هزینه نهایی

هزینه به تومان میباشد :

Summary

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

ثبت سفارش

نتیجه گیری

شاید در دوره زمانی خاصی با گرفتن یک پنل پیامک تبلیغاتی به بانکی از شماره های متنوع دسترسی پیدا می کردید و اقدام  به ارسال پیامک می نمودید.

اینکه شما همچنان هم می توانید اقدام به تبلیغات پیامکی با این سبک و سیاق نمایید. اما با افزایش تبلیغات پیامکی بدون دانش کافی و سیاست های مناسب بازاریابی ، موجبات نارضایتی مردم  از میزان بالای تبلیغات پیامکی را به همراه داشته است. در نتیجه شکست کمپین های تبلیغات پیامکی را رقم زد است . شما برای موفقیت در تبلیغات پیامکی نیاز به دانش تولید محتوای متنی جذاب و ایجاد قابلت تعامل با مخاطب و همچنین روش های ثبت بازخورد و اثر بخشی می باشید در کنار این ها شما باید بانک اطلاعاتی مناسبی با توجه به جامعه مخاطب هدفتان نیزداشته باشید .

تیم تبلیغ 360 با داشتن مهارت های لازم و نگاهی نو به کمپین های تبلیغات پیامکی می تواند راه میانبری برای شما در رسیدن سریع تر به اهداف کسب و کارتان باشد .

تلفن مشاوره تبلیغ 360