تبلیغ در فیسبوک

تبلیغ در فیسبوک ، راه کاری برای تبلیغ در پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی دنیا می باشد . این زمانی جذاب تر میشود که تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز از طریق فیسبوک قابل انجام است. فیسبوک شبکه ای با پتانسیل های بالا و قابلیت هدف گذاری دقیقی می باشد . تصور از دست دادن فرصت تبلیغ در فیسبوک با این محیط جذاب و هدفند غیر قابل پذیرش است .  همواره تبلیغ در شبکه های اجتماعی دارای چالش های جدید می باشد . فضا و ساختار های شبکه های اجتماعی با هم متفاوت می باشد . الگوریتم های شبکه های اجتماعی  بر اساس سیاست هایشان پی ریزی می شوند تا تامین کننده خواسته هایشان و ایجاد تفاوت با سایرین باشد. تیم تبلیغ 360 با بررسی و آنالیز نوع کسب و کار شما اقدام به ایجاد کمپین تبلیغاتی استاندارد و کالیبره شده ای را در فیسبوک مینماید. شما میتوانید در این خصوص با مشاورین ما تماس بگیرید.

تبلیغ در فیسبوک

تبلیغ در فیسبوک کجا نمایش داده می شود ؟

فیسبوک برای نمایش تبلیغ شما از هفت روش تبلیغ اصلی خود استفاده می کند. بدیهی است تبلیغاتی در فیسبوک موفق تر می باشد که به صورت پست های تصویری یا ویدیویی باشند. بهتر است در هنگام ساخت ویدیو برای فیسبوک تلاش شود مدت زمان کلیپ از یه حدی فراتر نرود . شما با استفاده از فیلتر های موجود در فیسبوک می توانید تبلیغات خود را هدفمند و مستقیم به مخاطبان خود نمایش بدهید .

تبلیغ در فیسبوک

راه های نمایش تبلیغ در فیسبوک

تبلیغات داینمایک فیس بوک

تبلیغات دینامیک انتخاب یک عکس یا پوستر طراحی شده برای کسب و کار شما می باشد . تبلیغات پویا در فیسبوک می تواند مشتری های بلقوه شما را به سمت شما سوق دهد .

تبلیغات کالکشن در فیسبوک

شما با آپلود عکس های از زوایای مختلف محصول می توانید از ویژگی های تبلیغات دینامیک همراه با تاثیر بیشتر و باور پذیری بالاتر بهره برد .

تبلیغات ویدیویی در فیسبوک

با ساخت یک ویدیو کلیپ تبلیغات شما می توانید هم تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارید و مدت زمان بیشتری در ذهن مخاطب خود باقی بمانید .

تبلیغ دومین

با قرار دادن دومین می توانید وب سایت یا پوست های خود را که در صفحه گذاشته اید تبلیغ کنید تا با روش کاری شما مخطبانتان آشنا بشوند .

مسینجر

فیسبوک به سه روش برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبانتان در این روش برایتان تبلیغ کند ، پیام متنی داخل مسنجر ، پیام کلیکی در مسنجر ، اسپانسری در مسنجر

Instant Experince Ads یا تجربه تبلیغ سریع

فیسبوک قابلیت نمایش یک تبلیغ تمام صفحه قابل کلیک خوردن را به شما می دهد تا تجربه نتیجه از تبلیغ سریع را داشته باشید .

Leead ad

برای شما هم شاید پر کردن فرم و خارج شدن از محیط برنامه کاری ، کسل کننده و عذاب آورباشد . فیس بوک با ابداع این ویژگی و استفاده از آن به شما امکان پر کردن اطلاعات ضروری در فرم بدون خارج شدن از فیسبوک را می دهد .

فیلترها فیسبوک برگ برنده تبلیغ شما

تبلغ در فیسبوک از فیلترهای استفاده می کند که شاید اگر شما در اینستا تبلیغ داده باشید متوجه شباهتش شده باشد . اینستاگرام زیر مجموعه فیسبوک بوده و هردو از یک ساختار قانونی و فیلتری برای تبلیغ استفاده می کنند . فیلترهای برای محدود کردن جامعه هدف شماست تا تبلیغ را دقیقتر به مخاطبی که مورد توجهتان مباشد نمایش بدهید .  این فیلتر به صورت خلاصه شامل تعیین کشور ،شهر ،رده سنی ،جنسیت و یا حتی علایق کاربران می باشد .

تبلیغ در فیسبوک
تبلیغ در فیسبوک

چطور در فیسبوک تبلیغ کنیم ؟

شما برای تبلیغ در فیسبوک نیاز به ایجاد صفحه ای برای کسب و کار دارید . سپس تعیین ضمینه فعالیت و سایر اطلاعات را باید وارد کنید . برای تبلیغ در فیس بوک شما نیاز به برنامه ریزی ، تولید محتوا مستمر و متفاوت می باشید . همچنین سیاست های پرداخت مشخص هزینه رو باید در نظر بگیرید  . تبلیغ در فیس بوک با توجه به محدودیت های انتقال ارز و دانش برای درج تبلیغ در فیس بوک پیشنهاد حضور فردی آشنا با این روش منطقی به نظر می رسد . تیم تبلیغ 360 با توجه به فعالیت در این حوزه و داشتن دانش کافی می تواند هم مسیری مطمئن برای شما در کمپین تبلیغ در فیسبوک باشد .

5 نوع کسب وکار موفق و محبوب در تبلیغات فیس بوک

1 – فروشگاه های آنلاین  :

اگر شما صاحب یه فروشگاه خواربار فروشی ، میوه فروشی ، وسایل الکتریکی و یا سایر فروشگاهای شبیه هستین و قصد راه اندازی فروشگاه های آنلاین دارید . یا فروشگاه آنلاینی را اداره می کنید . تبلیغ در فیس بوک می تواند پلی ارتباطی مستحکمی برای ارتباط با مشتریانی به وسعت سقف دنیایی کسب وکار شما باشد .

2 – شرکت های B2B :

اگرچه ظاهر فیسبوک بیشتر نشان دهنده این موضوع هست که تبلیغات در فیسبوک به درد کسب و کار های B2C می خوره اما این به معنی عدم حضور یا موفق نبودن کسب و کار های B2B نیست و شرکت های موفق زیادی در این زمینه در فیسبوک تبلیغ می کنند .

 3 – شرکت های بازاری :

بازارها شرکت های هستن واسط بین ارائه دهندگان خدمات و مشتریان برا سهل کردن برقراری ارتباط این دو و با تبلیغات می توانند به آشنایی خود برای دو طرف بهره ببرند .

4 – تولید کنندگان اپلیکشن موبایل :

اکثر مردم از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و این خبر خوبی برای توسعه دهندگان نرم افزار موبایل است .  اما با پیشرفت این تکنولوژی روز به روز اپلیکشن های زیادی تولید می شوند . شما با تبلیغ در فیسبوک با ویژگی هایش می توانید بیشتر استفاده را ببرید .

5- برند سازی :

با ایجاد صفحه خاصی برای کشور مقصد محصولات و برقراری ارتباط با آن ها و نمایش تبلیغات و پوستهایتان به زبانشان فیسبوک کمک زیادی برای بازنشانی یا برند سازی شما در آن کشور می کند .

تبلیغ در فیسبوک
تلفن مشاوره تبلیغ 360

مشاوره تبلیغ در فیسبوک

در صورتی که به دنبال تبلیغ برای کسب و کار خود در بستر فیسبوک هستید میتوانید از مشاوره تخصصی مشاوران تبلیغ 360 بهره مند شوید. برای اینکار کافیست با ما تماس بگیرید.