تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام میتواند کسب و کار شما را به جایگاه مطلوبی برساند. اما اینکار نیاز به تجربه ی کافی دارد تا از هرگونه آزمون و خطا جهت تبلیغات در اینستاگرام جلوگیری شود. ما در تبلیغ 360 با تحلیل و آنالیز نوع کسب و کار شما و تولید محتواهای ارزشمند گرافیکی و ویدئویی و انتشار آن ها در پیج هایی که امکان بازخورد بهتری برای نوع کسب و کار شما داشته باشد ، شما را در هرچه هدفمند تر کردن تبلیغات در اینستاگرام همراهی میکنیم. جهت دریافت مشاوره رایگان با پشتیبانان ما تماس حاصل نمایید.

تبلیغات در اینستاگرام

انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام :

1 – تبلیغات در پیج های اینستاگرام

2 – تبلیغات توسط اینفلوئنسر ها

3 – تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

4 – ربات های اینستاگرام

در ادامه با ما همراه باشید تا هرکدام از این روش های تبلیغات در اینستاگرام را به اختصار شرح دهیم.

تبلیغات در اینستاگرام

برآورد هزینه و ثبت سفارش خدمات اینستاگرام

GET STARTED

0$

با تشکر ، به زودی با شما تماس میگیریم

خدمات مورد نظر اینستاگرامی خود را انتخاب کنید

You need to select an item to continue

مرحله بعدی

پیشنیازهای مدیریت پیج اینستاگرام
You need to select an item to continue

مرحله بعدی

تولید محتوای پیج

تعداد محتواهایی که در هر بخش انتخاب میکنید ، در بازه ی زمانی یک ماهه میباشد.

You need to select an item to continue

مرحله بعدی

نوع محتوای تبلیغاتی را انتخاب کنید

در صورتی که نمیخواهید محتوایی توسط تیم تبلیغ 360 برای تبلیغات شما تولید شود ، به مرحله بعد بروید در غیر این صورت محتوای مورد نظرتان را انتخاب کنید.
You need to select an item to continue

مرحله بعدی

گستره تبلیغات را انتخاب کنید

You need to select an item to continue

مرحله بعدی

ورود قطعی به اکسپلور

You need to select an item to continue

مرحله بعدی

برآورد هزینه نهایی

هزینه ها به تومان میباشد

Summary

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

ثبت سفارش

تبلیغات در اینستاگرام

1 – تبلیغ در پیج های اینستاگرام

تبلیغ در پیج های پربازدید و دارای دنبال کننده بالا بر خلاف تصور عمومی کار ساده و راحتی نمی باشد . صفحات زیادی در اینستاگرام با نمایش دنبال کننده زیاد اقدام به دریافت تبلیغات در اینستاگرام می کنند. اما با توجه به واقعی نبودن عدد های دنبال کننده ، بعضی از این پیج ها یا اینکه اساسا دنبال کننده های آن صفحه علاقه ای به موضوع تبلیغ شما ندارند که در نتیجه تبلیغ بازخورد مورد نظر را ندارد و یا با هزینه انجام شده هم خوانی نداشته و در نهایت به نارضایتی شما می انجامد . تبلیغ 360 با استفاده از فرمول های راستی آزمایی برای تخمین تعداد دنبال کننده هر پیج و همچنین با توجه به محتوای تولیدی پیج ، دسته بندی هایی را انجام داده تا با توجه به نوع کسب کارتان و انجام تبلیغ در اینستاگرام به صورت هدفمند به تبلیغ بپردازید .

2 – تبلیغات در اینستاگرام توسط اینفلوئینسر ها

اینفلوئینسرها افرادی با طرفدارهای زیاد در اینستاگرام می باشند که شما با دادن تبلیغ به آنها می توانید کسب و کار خودتان را در ذهن مخاطبانشان حک کنید اما همه ماجرا این نیست . میزان تاثیر گذاری اینفلوئینسر در اینستاگرام اصطلاحی رایج است . بدین معنا که فرد محبوب در میان مخاطبانش داری نفوذ کلام است . میزان تاثیری گذاری ، ارتباطی به تعداد فالور ها نداشته ، بلکه به میزان تخصصی بودن اون پیج و علاقه افراد دنبال کننده و حس اطمینانی که به فرد اینفلوئینسر دارند بر می گردد . به طور مثال میزان اعتماد مردم به اینفلوئینسری که در طول مدت کوتاهی چند کسب و کار مشابه و فعال در یک حوزه را با تبلیغ سطحی و تعریف ، بدون داشتن تخصصی در آن زمینه در پایین ترین سطح می باشد. تیم تبلیغ 360 با هدف گذاری و تفکیک سبک فعالیت های اینفلوئینسرها برای شما تبلیغات در اینستاگرام را هدفمندتر و موثرتر برنامه ریزی می نماید .

تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

3 - اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام ، تبلیغ توسط خود اینستاگرام به صورت پست یا استوری انجام می شود. شما در این روش دیگر نیازی به روش های فوق نداشته و با تعیین یکسری فیلتر ها مثل کشور ، شهر ، سن ، جنسیت و حتی علاقمندی هدف گذاری تبلیغات اینستاگرامی خود را تعیین می کنید . اینستاگرام بر اساس دو روش تعداد نمایش یا تعداد کلیک با شما محاصبه می نمایید و باتوجه به استفاده از فیلتر ها می توان گفت تبلیغ مستقیم برای جامعه هدف شما نمایش داده می شود. اما این روش دارای پیچدگی های نیز می باشد از جمله انتقال هزینه تبلیغ با وجود تحریم ها و بحث های تخصصی دیگر که تیم تبلیغ 360 با توجه به تجربه و فراهم کردن شرایطی در مواردی که برای کسب و کار به صرفه باشد اقدام به این نوع از تبلیغات در اینستاگرام می نماید .

4 - ربات های اینستاگرام

احتمالا اسامی ربات های زیادی را شنیده باشید. مثل ربات فالور یاب ، ربات فالو آنفالو ، ربات لایک ، ربات ویور ، ربات کامنت ، ربات دایرکت و خیلی های دیگر که با اسامیشان آشنا هستید. این ربات ها شاید در ابتدا باعث پیشرفت و رشد صفحه شما شوند و رضایت نسبی شما را به همراه داشته باشند. اما به مرور آسیب های خود را به صفحه شما می زنند و شما دیر یا زود باید اقدام به حذف فالور های غیر فعال یا غیر واقعی خود بکنید و با سقوط شدید پیج مواجه خواهید شد. شاید ربات ها توسعه پیدا کرده باشند و فالور ها بر اساس هشتک ها ، موقعیت مکانی و خیلی فیلتر های دیگر برایتان جذب کنند ، اما هوش مصنوعی اینستاگرام را دستم کم نگیرید. با مدتی رصد ، خواهند فهمید که پیج شما رفتار های مشابه بات دارد و اقدام به محدود کردن پیج یا بستن پیج  (بن ) کنند .

تیم تبلیغ 360 به هیچ عنوان استفاده از بات را پیشنهاد نمی دهد . چون راهی مناسب برای جذب فالور و تعامل با مخاطب نمی باشد و اصلا گزینه مناسبی نیست .

تبلیغات در اینستاگرام
تلفن مشاوره تبلیغ 360

تبلیغات اینستاگرام با تیم اینستاگرام مارکتینگ تبلیغ 360

در پایان باید گفت تبلیغات در اینستاگرام مثل سایر روش ها و کمپین ها کاریست تخصصی و مستلزم حضور مشاورانی برای راهنمایی بهتر شما . عدم آگاهی با چالش ها و مخاطرات اینستاگرام و همچنین فرصت های شگفت انگیز اینستاگرام می تواند مسیری پر خطر یا بی اثر برای کسب کار شما باشد که درصورت عدم دریافت راهنمایی های صحیح به یک تجربه تلخ می انجامد .

تبلیغ 360 با بهره جستن از تیم متخصص ، جوان با ایده های نوین در کنار حضور تجربه های گران بها در فعالیت در اینستاگرام همراهتان است تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از فرصت های اینستاگرام برای کسب و کارتان استفاده نمایید .

جهت کسب مشاوره و آگاهی از راه متفاوت ما با ما در تماس باشید .