با بهینه سازی سئو ، در نتایج گوگل باشید

با بهینه سازی SEO ، در نتایج گوگل باشید

سرمایه گذاری بر روی سئو

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یک راهکار در جهت حضور همیشگی شما در نتایج گوگل می باشد. 

بهینه سازی سئو

هر پروژه SEO یک دنیای جداگانه و گسترده ای است.  مانند علوم پزشکی، هیچ قرص واحدی وجود ندارد که یک بیماری را بشود با آن درمان کرد. بسته به اهداف شما، و تخصصی که در آن هستید، بستر بازار و وضعیت فعلی وب سایت شما، برنامه ای که پیش رو خواهید داشت متفاوت خواهد بود. اما با این حال، یک جدول زمانی وجود دارد که معمولاً در هر پروژه تکرار می شود. اگر میخواهید در مورد سئو بیشتر بدانید ما در اینجا مجموعه ای از سوالات شما در مورد سئو را پاسخ داده ایم.

استراتژی ، حداکثر تضمین دید

برای به دست آوردن حداکثر تضمین دید در موتورهای جستجوگر ، بهینه سازی صفحات وب سایت شما به تنهایی کافی نیست ، بلکه استراتژی های SEO فعلی و آینده شما میتواند از اهمیت بالایی برای حضور بهتر و بیشتر در میان رقبایتان داشته باشد.

بدست آوردن مجموعه ای از اطلاعات از حوضه فعالیت کسب و کار شما در کنار تحلیل رقبا میتواند شروعی برای داشتن استراتژی مشخص باشد.

 

کارشناسان ما در کنار شما

برای دستیابی به اهداف سئو ، در تبلیغ °360 کار با پیشرفته ترین ابزارهای بروز و تیم های چند رشته ای بسیار مجرب و متخصص ، در کنار شما هستیم. از این طریق پروژه آنلاین شما قادر به رتبه بندی با کلمات کلیدی منتخب با ده ها هزار جستجو و رقابت زیاد خواهد بود.

 

برآورد هزینه و ثبت سفارش سئو سایت

GET STARTED

0$

با تشکر ، به زودی با شما تماس خواهیم کرفت

تنظیمات سئو سایت


شما باید یک آیتم را انتخاب کنید

مرحله بعد

سئو سایت

شما باید یک آیتم را انتخاب کنید

مرحله بعد

برآورد نهایی

قیمت به تومان :

Summary

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

ثبت سفارش

سئو در یک نگاه

آمار بیشترین جست و جو کاربران

ارزش های اصلی ما

بکارگیری تکنولوژی برای ارتقاء برند

تیم متخصص

بهره گیری از جدیدترین ابزارهای تحلیلی

ارائه پلن و جدول زمانی

خدمات سئو تبلیغ °360

ما یک مجموعه دیجیتال مارکتینگ هستیم و بخشی از خدمات ما انجام پروژه های سئو می باشد. ما خدمات بازاریابی دیجیتال را برای دستیابی به ترافیک کیفی و هدفمند ارائه می دهیم تا به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند. تیم متخصصین ما برای ارائه بهترین خدمات سئو برای رفع نیازهای بازاریابی خاص شما اینجا هستند. ما مفتخریم که طیف کاملی از خدمات سئو را ارائه می دهیم که تمام مراحل مختلف برای دستیابی به کاربران با کیفیت را در خود جای داده است.

آنالیز کلمات کلیدی

SEO بسیار بیشتر از یک ابزار بازاریابی دیجیتال است. این اساس وب سایت و استراتژی محتوای شماست. و آجر هایی که ساختمان SEO را شکل می دهند ، کلمات کلیدی شما هستند. انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت است که می توانید برای برند خود رقم بزنید.

آنالیز رقبا

تجزیه و تحلیل رقبا مرحله مهم بهینه سازی سئو است. این یک تجزیه و تحلیل گسترده از وضعیت رقابت شما به صورت آنلاین ، مطالعه اقدامات الزامی برای پیشرفت در بین رقبا در کنار نظارت بر استراتژی و حرکات شما در طول پروژه می باشد.

محتوا نویسی بر اساس سئو

محتوا نویسی هنر تهیه مطالب ارزشمند و توزیع رایگان آن با ایده مضاعف در جذب مشتری بالقوه جدید است. شما می توانید از طریق ایجاد محتوای عالی و منحصر به فرد  ،موتورهای جستجو را به معرفی بیشتر شما به مخاطبان ترغیب کنید. 

لینک سازی

لینک سازی یک تکنیک SEO است که شامل گرفتن پیوند از سایر صفحات وب به صفحه ای است که ما می خواهیم موتورهای جستجو موقعیت مناسب و بهتری را در رتبه بندی خود در نظر بگیرند. 

سئو on page

هدف سئو on page آسان کردن فرآیند برای Google است ، تا بتواند در سریعترین زمان ممکن صفحات شما را فهرست بندی کند و آنها را طبقه بندی کند. مجموعه اقداماتی که باید آنها را تطبیق دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر یک از صفحاتی که سایت ما را تشکیل می دهند در وضعیت بهینه قرار دارد.

خدمات سئو تبلیغ 360 مناسب شماست در صورتی که :

تعرفه ها و پکیج های بهینه سازی SEO

تبلیغ 360